Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodil jsem se dne 3.12.2003 v chovatelské stanici Bufumbiro  v České Třebové.Spolu se svými pěti sourozenci jsem si vychutnával štěněčí život.

ObrazekPak si mě odvezli minulý majitelé a snimi jsem žil do 15.7.2005. Toho dne u nás zazvonil zvonek a na schodech stály dvě neznámé osoby.Dostal jsem obojek,vodítko a už jsem šlapal po schodech dolů.Nevěděl jsem sice kdo to je, ani kam mě vede, ale chtěl jsem ven a tak jsem poslušně ťapkal. Moji nový majitelé mě naložili do auta a odvezli do nového domova.

Jaké bylo mé nadšení, když jsem zjistil,že bydlíme sice ve stejném městě,ale u lesa.....

Obrazek

 Musím se však pochlubit,že jsem ani jednou nezabrečel, ani jednou nezastekl.Popravdě ani nebylo kdy.Takový denní režim co mi nasadili moji páničci, to by neměl žádný hafan čas pofňukávat.Hned jsem si zabral jejich sedačku, postel, srdíčko.....Z počátku to opravdu nebylo lehké.Byl jsem zvyklí si dělat co chci, z poslušnosti jsem neuměl absolutně nic a být několik hodin sám denně ? No to jsem teda protestoval. Ale teď žiju velmi aktivním životem, chodíme na cvičiště, víkend co víkend jsem na nějaké akci se psy,honím se za střapečkem a už zkoušíme i canicros...(poctivě tahám paničku na kole a ona si válí šunky).Mimochodem jsem zjistil, že pejsci nejsou jen na kousání, že mi nechtějí ublížit, a že není třeba se jich bát...Jaké bylo mé přakvapení, když jsem si popré  hrál s velkým rotvajlerem....Poznávám úplně jiný život, plný sportu, vycházek, lesů a hlavně spousty přátel. Pravděpodobně ze mě nebude nikdy interšampion neb výstavu jsem poznal poprvé až ve dvou letech a už jsem si nedokázal zvyknout na ruch okolo vystavování a posuzování....takže mé poslání je jen dělat radost (samozřejmě taky starost) mým páníčkům..ObrazekObrazek